Solution Providers Week

Bardzo dziękujemy za udział w Tygodnia Dostawców Rozwiązań!
Pierwsza seria kolacji Tygodnia Dostawców Rozwiązań okazała się wielkim sukcesem, a informacje zwrotne od uczestników również dały nam poczucie celu, misji i przeświadczenie że idziemy w dobrym kierunku! W kolacjach wzięło udział ponad 300 osób i cieszę się, że spotkałem się z tak wielką, zaangażowaną i energiczną publicznością.


Idea włączania dostawców rozwiązań we wszystko co robimy, staje się jeszcze ważniejsza obecnie, w tych trudnych czasach. Wspólnie musimy inspirować branżę do dalszego wprowadzania innowacji, nawet w czasach, gdy firmy znajdują się pod presją rozwiązywania bieżących problemów.
Dlatego ważny jest głos tych, którzy dostarczają rozwiązania - na dziś i na jutro.
Czekamy również na Państwa opinie i sugestie dotyczące programu i prelegentów naszej nadchodzącej dużej konferencji: European Circular Retail Congress, który zgromadzi ponad 1200 wysokiej klasy profesjonalistów szukających rozwiązań i czekających na możliwość networkingu w ciągu 4 dni kongresu!


Nieustannie wsłuchujemy się w głos dostawców rozwiązań i dostosowujemy nasze spotkania do bieżących potrzeb branży. Kolejny Tydzień Dostawców Rozwiązań jest już zaplanowany na 23-26 stycznia 2023 r. Serdecznie zapraszamy do zarejestrowania się na jedną lub więcej kolacji w tej nowej serii spotkań.

Pobudźmy razem branżę do innowacji!

Casper Haring CEO European Conferences United


 

  

Dołącz do nas na kolejny Tydzień Dostawców Rozwiązań w styczniu!
Uczestnicy Tygodnia Dostawców Rozwiązań we wrześniu 2022 r. zostaną automatycznie zaproszeni na kolejne kolacje dla dostawców rozwiązań, które odbędą się w dniach 23-26 stycznia 2023 r. Spotkanie odbędzie się w Hotelu Radison Blu Sobieski, w Warszawie. Jeśli nie byliście Państwo obecni i chcielibyście otrzymać zaproszenie na kolejną serię kolacji -  tutaj można się zarejestrow

 

Rejestracja


A co dalej?


Nadal możecie Państwo bezpłatnie wpłynąć na program ECRC i dostosować go swoich zainteresowań! W jaki sposób?

 • Przeglądając program i podając tematy do omówienia w prezentacjach i dyskusjach panelowych. Program jest rozwijany, ale zawsze mile są widziane sugestie na temat konkretnych potrzeb. Czekamy na sugestie
 • Sprawdzając prelegentów. Może macie Państwo klientów, którzy niedawno wdrożyli niektóre z Waszych świetnych rozwiązań i którzy sprawdzą się na scenie jako prelegenci lub paneliści? I tutaj również czekamy na sugestie.


Możecie być Państwo zainteresowani prelekcją i/lub zasugerować prelegenta z Waszej firmy


 • Dajemy pierwszeństwo obecnym partnerom konferencyjnym do przemawiania na konferencji, ale zawsze zapraszamy nowych, potencjalnie zainteresowanych do dołączenia do ekskluzywnego grona partnerów.


Możecie być Państwo zainteresowani udziałem w konferencji


 • Przyjmiemy, że na konferencji maksymalnie 25% spośród uczestników będzie przedstawicielami dostawców rozwiązań, a tym samym dajemy możliwość zarejestrowania się (za opłatą) na tę konferencję i poszukiwania nowych kontaktów pośród tych, którzy naprawdę potrzebują doskonałych narzędzi i rozwiązań oferowanych przez Państwa firmę.Skontaktuj się ze mną,

aby poznać możliwości partnerstwa

Skontaktuj się ze mną, 

aby poznać możliwości uczestnictwa
 • 2
 • digital industry 2
 • ecom 2
 • zdjęcie 1

 


We wrześniu 2022 r. w ramach przygotowań do European Circular Retail Congress, zorganizowaliśmy pierwszy Tydzień Dostawców Rozwiązań, podczas którego zorganizowaliśmy 4 kolacje z udziałem ponad 300 przedstawicieli. Główna idea przyświecającą tej serii kolacji była możliwość wypowiedzenia się publicznie przedstawicielom branży detalicznej i CPG oraz sformułowania oczekiwań w zakresie poszukiwanych przez nich narzędzi i rozwiązań potrzebnych w przyszłości. Co ważniejsze, organizując te kolacje, budujemy nową platformę - katalizator innowacji w branży.

 • zdjęcie 2
 • digital industry
 • ecom
 • 1


 ESG Industry Insights Dinner PanelistsWczoraj odbyło się pierwsze z serii spotkań Tygodnia Dostawców Rozwiązań dedykowane tematyce ESG. Udział w dyskusji wzięły przedstawicielki firm, dla których zrównoważony rozwój od wielu lat wpisany jest w DNA firmy:

Uczestniczki bardzo jasno i konkretnie wskazywały obszary, w których branża podejmuje działania–było to OZE, zarządzanie efektywnością energetyczną, zwłaszcza przy gwałtownie rosnących jej kosztach, kwestie zamykania obiegu opakowań, działań w kierunku neutralności klimatycznej i związanych z tym wyzwań regulacyjnych. Podkreśliły również potrzebę ograniczenia marnowania żywności, zmiany przyzwyczajeń dietetycznych jako tych, które wpływają na emisje CO2.Czytaj więcej


Supply Chain Industry Insights Dinner Panelists
Wczoraj odbyła się kolejna z serii kolacji w ramach Tygodnia Dostawców Rozwiązań, organizowana przez ECU - Supply Chain Industry Insights Dinner for solutions providers.
Mieliśmy ogromną przyjemność gościć dostawców rozwiązań dla branży logistycznej oraz przedstawicieli branży, którzy w trakcie panelu dyskusyjnego starali się odpowiedzieć na kilka ważnych kwestii takich jak: czy zrównoważony rozwój to koszt czy zysk, zamiana paradygmatu dostawy "na już" na "mniejszym kosztem środowiskowym”,  nie zabrakło również rozmowy na temat potrzeb jakie branża widzi względem dostawców rozwiązań wspierających łańcuchy dostawCzytaj więcej


eCommerce Industry Insights PanelistsW naszym cyklu spotkań w ramach Tygodnia Dostawców Rozwiązań nie zabrakło również eCommmerce Industry Insights Dinner.
Udział w spotkaniu wzięli przedstawiciele firm technologicznych dostarczających rozwiązania dla działów eCommerce, zaś „głos branży” reprezentowali: Artur Rompca eCommerce Director& Digital Alpinus, Łukasz Kuczkowski Head of eCommerce Unilever, oraz Piotr Pydzik Dyrektor Rozwoju Logistyki  Modivo, zaś całość dyskusji poprowadził Maciej Bazyl Dyrektor Strategy&.Czytaj więcejDigital Retail Industry insights Panelists 

Wczoraj odbyło się już ostatnie z serii spotkań w ramach Tygodnia Dostawcy Rozwiązań  -
Digital Retail Industry Insights Dinner for solutions providers, które zgromadziło dostawców rozwiązań wspierających digitalizację firm.

Czytaj więcej