PROGRAM

 

(Szczegóły programu dostępne są po naciśnięciu na interesujący Cię temat)

 


 

Zadbaliśmy o to, aby European Circular Retail Congress z udziałem ponad 200 prelegentów był bogaty i różnorodny pod względem treści. Nie zapomnieliśmy również o networkingu, bo rozumiemy, że jest on równie ważny, szczególnie pomiędzy przedstawicielami handlu detalicznego i FMCG. To te dwa elementy ostatecznie - treść i networking podczas wydarzenia, przyczyniają się do trwałego wpływu na branżę.
Dlatego w fazie projektowania wydarzenia skupiliśmy się na wyborze odpowiedniego miejsca i zaprojektowaliśmy w sposób przemyślany możliwości współpracy. Oprócz tradycyjnego networkingu w przestronnych strefach break-out, wdrożyliśmy kilka nowoczesnych inicjatyw na scenie Trade Development. Na szczególną uwagę zasługuje unikalna Retail Village, gdzie obecne będą sieci handlowe, specjalne strefy networkingowe dla osób zainteresowanych rozwiązaniami digital i eCommerce, a także wyznaczona strefa dla profesjonalistów reprezentujących łańcuch dostaw.
Trade Development Stage z odbywającymi się na okrągłej, centralnie umiejscowionej scenie wystąpieniami w w stylu Ted Talk i wszystkie możliwości nawiązywania kontaktów wokół niej, stanie się miejscem, gdzie znów będzie bić serce handlu.

Plan piętra ECRC, GLOBAL EXPO

(Kliknij obraz, aby go powiększyć)


Program części wieczornej ECRC dnia 27 października

Po zakończeniu części merytorycznej pierwszego dnia konferencji wszyscy uczestnicy są zaproszeni do udziału w Networking & Gala Evening!


Harmonogram

18:00 - 19:00

Networking i spotkania biznesowe

19:00 - 20:00

Open bar, kolacja, muzyka na żywo

20:00 - 21:00

Ceremonia wręczenia nagród (Retailer of the Year, Retail Champion Awards, ECU & Henkel Sustainability Awards, Lidl Fair Pay)

21:00 - 22:00

Open bar, kolacja, muzyka na żywo