PROGRAM

  Przygotowując kongres ECRC 2022 wzięliśmy pod uwagę, następujące elementy:

 

Zgodność z protokołem bezpieczeństwa COVID-19 


  •  Zdajemy sobie sprawę, że jesienią mogą pojawić się problemy z infekcjami. Planując wydarzenie już teraz bierzemy pod uwagę dopuszczalny limit osób w jednym miejscu, dlatego wydarzenie jest zaplanowane na 4 dni, a każdy z nich będzie miał swoją unikalną publiczność.
  • Spotkanie odbędzie się w jednej przestronnej sali (w sali balowej hotelu Hilton City Warsaw), zaś uczestnicy zasiądą przy okrągłych stołach z zachowaniem bezpiecznej odległości od siebie.

Zorientowanie na wynik


  • To, co dzieje się po wydarzeniu, wydaje się być ważniejsze niż to, co dzieje się w trakcie kongresu -naszym celem jest zachęcenie uczestników do zastosowania wiedzy zdobytej podczas konferencji w codziennej praktyce biznesowej.
  • Prezentując praktyczne przykłady, przedstawiamy prawdziwe przypadki firm, które robią postępy w określonych obszarach.
  • Chcemy pokazać różne aspekty praktycznych rozwiązań, pozwalając jednocześnie uczestnikom dostosować wiedzę do prezentowanych case study.

Wymianę wiedzy


  • Nasze wspólne wyzwania są większe i bardziej złożone niż kiedykolwiek. Podążając za oczekiwaniami uczestników, stajemy przed wyzwaniem dostosowania i unowocześniania naszych istniejących praktyk i procesów.
  • Jest to możliwe tylko wtedy, gdy naprawdę uczymy się od siebie podczas i po konferencji.
  • Okrągłe stoły pozwolą na interaktywną wymianę informacji. Ważne dla nas jest bowiem, aby nie tylko mówcy i paneliści dzielili się wiedzą, ale również uczestnicy między sobą.Spodziewamy się gościć ponad 1200 uczestników w ciągu 4 dni

(Proszę kliknąć jedną z poniższych ikon, aby zobaczyć program dnia)


 Dzień ESG & Strategy

21 listopada 2022

 

 

Dzień Supply Chain
22 listopada 2022


 

Dzień eCommerce

23 listopada 2022

Dzień Digital Innovation

24 listopada 2022NAGRODYZespół ECU intensywnie pracuje nad programem, chcielibyśmy, aby dołączyli do grona naszych gości najważniejsi i najciekawsi eksperci. Już pod koniec sierpnia będziemy mogli przedstawić pierwszą grupę prelegentów . Aby dowiedzieć się kto występował w ubiegłorocznej edycji,prosimy kliknąć tutaj.