O EUROPEAN CIRCULAR RETAIL CONGRESS 2022

Najważniejsze informacje:

 Historia

 • Po dwuletniej przerwie, w dniach 27-28 października 2021 r. w Global Expo w Warszawie odbył się European Circular Retail Congress.
 • Pomimo faktu iż, wciąż borykaliśmy się ze skutkami COVID -19, wydarzenie przyciągnęło ponad 1200 uczestników i było pierwszym wydarzeniem dla branży po długiej przerwie spowodowanej pandemią (Kliknij tutaj, aby zobaczyć zestawienie prelegentów z zeszłorocznej edycji)
 • Wydarzenie zostało bardzo dobrze przyjęte przez uczestników, również dlatego, że było to pierwsze spotkanie branży po długiej przerwie.

Cel

 • ECRC to coroczne wydarzenie mające na celu stymulowanie społeczności handlu detalicznego i biznesu CPG do inwestowania w innowacyjne rozwiązania.
 • W przeciwieństwie do innych wydarzeń związanych z ESG i zrównoważonym rozwojem, ECRC jest silnie zorientowane na konkretnych rozwiązaniach, które przede wszystkim poprawiają wyniki finansowe firmy, a wdrożenia odpowiedzialne środowiskowo są efektem dodatkowym.
 • Dlatego też, przykłady praktycznych rozwiązań prezentowane podczas konferencji, pomimo iż nie zawsze są punktem wyjścia do zwiększenia odpowiedzialności środowiskowej firmy, w efekcie do niej prowadzą. Jednocześnie rozwiązania, które w żaden sposób nie przyczyniają się do wzrostu odpowiedzialności biznesu, nie będą prezentowane.

Grupa docelowa i koncepcja

 • W roku 2022 postanowiliśmy zaplanować wydarzenie na 4 dni, a każdy z nich będzie miał swój własny zakres tematyczny i słuchaczy.
 • W ten sposób będziemy mogli pomieścić znacznie większą liczbę uczestników niż w ubiegłym roku i zapewnić wystarczającą ilość miejsca dla delegatów w trakcie każdego dnia.
 • Uczestnicy będą siedzieć przy okrągłych stołach, co umożliwi im interakcję między sobą i dzielenie się wiedzą.

 


ESG  & Sustainability Strategies Day

21 listopada

Supply Chain Day

22 listopada

eCommerce Day

23 listopada

Digital Day

24 listopada Aby zapoznać się z ubiegłoroczną edycją European Circular Retail Congress, zapraszamy do obejrzenia relacji ze spotkania które odbyło się w październiku 2021 r.

NAGRODY


 • Podczas ECRC prezentowane będą również przypadki, które zostały docenione przez jury pod kątem wdrażania innowacyjnych rozwiązań. Przyznane zostaną nagrody zarówno dla detalistów i firm z sektora CPG, jak również dla dostawców innowacyjnych rozwiązań. Więcej informacji o Sustainability Award można znaleźć tutaj. • ECRC 2022 będzie gościć również laureatów nagrody Retail Champion of the Year 2022. Retail Champion "Wybrany przez konsumentów" do wyróżnienie, które zostaje przyznane sieciom detalicznym przez ich klientów. Jej celem jest wyróżnienie sieci handlowych działających w poszczególnych formatach na polskim rynku, szczególnie takich, które wprowadzają rozwiązania doceniane przez kupujących. Więcej informacji na temat nagród Retail Champion Awards można znaleźć tutaj.
 • Zaprezentujemy również zwycięzcę 4 edycji nagrody Lidl Fair Pay. Więcej informacji o nagrodzie można znaleźć tutaj.


CO MOŻEMY ZROBIĆ RAZEM?Wnieś wkład w treść konferencji

Czy Twoja firma oferuje świetne narzędzia i/ lub rozwiązania, o których warto porozmawiać na konferencji?

 

 • Możesz zaproponować przedstawienie konkretnych tematów, które wpisują się w program ECRC 2022 i wspierają zarówno Twoją firmę, jak i firmy naszych uczestników.

 Zaproponuj prelegenta

Czy Twoja firma ma jakiś świetny case, które warto zaprezentować na konferencji?

 

 • Możesz zaproponować przedstawienie przez wybranego prelegenta konkretnych case’ów, które wpisują się w program ECRC 2022 i wspierają zarówno Twoją firmę, jak i firmy naszych uczestników.


 Ponad 1200 uczestników czeka na Ciebie

Chcesz wiedzieć, co dzieje się w handlu detalicznym, nadrobić zaległości w dotychczasowych relacjach i nawiązać nowe kontakty biznesowe w przyjaznym biznesowi środowisku?

 

 • Możesz zarejestrować się jako uczestnik wydarzenia i skorzystać z narzędzi i możliwości, które stworzyliśmy do ułatwienia nawiązywania kontaktów.

 Zaprezentuj swoją firmę

Czy chcesz zrobić coś więcej niż tylko uczestniczyć w konferencji i chcesz zaprezentować swój biznes oraz wspaniałe narzędzia i/lub rozwiązania, które masz dostępne dla klientów?

 

 • Możesz zostać partnerem ECRC 2022 i czerpać korzyści wynikające z partnerstwa, korzystać z różnych możliwości budowania marki (w tym być może zorganizowania prezentacji) i uzyskać dostęp do rozszerzonych możliwości kontaktowania się z uczestnikami (matchmaking).


 

The Solution Provider Week


 • 2
 • ecom 2
 • digital industry 2


We wrześniu 2022 r. w ramach przygotowań do European Circular Retail Congress, zorganizowaliśmy pierwszy Tydzień Dostawców Rozwiązań, podczas którego zorganizowaliśmy 4 kolacje z udziałem ponad 300 przedstawicieli. Główna idea przyświecającą tej serii kolacji była możliwość wypowiedzenia się publicznie przedstawicielom branży detalicznej i CPG oraz sformułowania oczekiwań w zakresie poszukiwanych przez nich narzędzi i rozwiązań potrzebnych w przyszłości. Co ważniejsze, organizując te kolacje, budujemy nową platformę - katalizator innowacji w branży. Sprawdźcie Państwo co działo się i będzie się działu podczas tych spotkań i już teraz zarejestrujcie się na kolejne kolacje, które odbędą się podczas II Tygodnia Dostawców Rozwiązań. Kolacje te odbędą się w dniach 23-26 stycznia 2023r. (Uczestnictwo jest bezpłatne i niezobowiązujące)

 • digital industry
 • ecom
 • 1


Więcej informacji

Poniższa lista firm, to partnerzy wydarzenia European Circular Retail Congress 2021PARTNER DORADCZY

PARTNER DORADCZY

PARTNER DORADCZY

PARTNER MERYTORYCZNY


PARTNER MERYTORYCZNY

PARTNER MERYTORYCZNY

PARTNER MERYTORYCZNY

PARTNER MERYTORYCZNY


PARTNER MERYTORYCZNY

GOLD PARTNER

GOLD PARTNER

GOLD PARTNER


GOLD PARTNER

GOLD PARTNER

GOLD PARTNER

GOLD PARTNER


GOLD PARTNER

GOLD PARTNER

GOLD PARTNER

GOLD PARTNER


GOLD PARTNER

GOLD PARTNER

GOLD PARTNER

GOLD PARTNER


GOLD PARTNER

GOLD PARTNER

PARTNER

PARTNER


PARTNER

PARTNER

PARTNER

PARTNER


PARTNER

PARTNER

PARTNER

AWARD PARTNER


 AWARD PARTNER

AWARD PARTNER

WYSTAWCY

WYSTAWCY


WYSTAWCY

WYSTAWCY

WYSTAWCY

WYSTAWCY


WYSTAWCY

WYSTAWCY

WYSTAWCY

WYSTAWCY


PARTNER GALI

PARTNER GALI

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Jeśli masz wspaniałe informacje którymi chciałbyś się podzielić, ciekawe tematy dla potencjalnych prelegentów i/lub chciałbyś wziąć udział w konferencji jako uczestnik, prelegent lub partner prosimy o kontakt:


Program i prelegenci

Partnerstwo


Udział w konferencji: